ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 11811688
nr 1181 1688
Röllakan
AB MMF, 85x190
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:09:33
700 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr